İşSeoTeknoloji
Trend

MegaTr’den R10’a Melek Yatırımcı Coskun Çetin

MegaTr’den R10’a Melek Yatırımcı Coskun Çetin


İnternetin daha yaygın ve ulasabilirliğinin daha rahat olduğu ilk yıllarında MegaTr İnternet ve Bilişim adı altında %100 yerli ve Türk sermayesi ile bir hosting firması kuruldu.

MegaTr İnternet Ve Bilişim

Küçük bir zaman dilimi içerisinde büyük hedeflere ulaşan MegaTr müşterileri ile arasındaki güvenli diyalog sayesinde Türkiye ve Dünya’da internet ortamındaki basamakları hızla çıkmaya başladı. 2007 yılında kurulan MegaTr İnternet ve bilişim hizmetleri 2017 yılına gelindiğinde bünyesindeki Kurumsal ve Bireysel müşteri sayısı 10.000’in üzerindeydi, ve 10 Yıl gibi bir sürede varılan en büyük rakamdı. Her başarının altında mutlaka birlerinin imzası vardır bu makalede bu ve bunun gibi birçok projenin altında imzası olan MegaTr ve R10’nun sahibi Coşkun Çetin‘in sıfırdan başlayıp neredeyse dünyanın en iyi webmasterlerini barındıran Platformu olan R10’a nasıl geldiğini kaleme alacaz.

R10


Türkiye’nin en büyük platformu olan R10 yerli ve yabancı birçok webmastera ev sahipliği yapıyor 2006 yılında bu platformda üyelik ile başlayan Coşkun Çetin 2012 yılına gelindiğinde R10’un hissedarları arasında yer aldı 2018 Yılında ise büyük bir yatırım ile R10’nun neredeyse tüm hisselerini satın alan Coşkun Çetin yeni ekip arkadaşları ile foruma ileri seviyede yenilikler kattı . Bilindiği üzere MegaTr ve R10 dışında otel ve turizimcilik sektöründe’de birçok projeye imza atan Coşkun Çetin Son yıllarda Oyun ve Mobil Uygulamalarada Yatırım yaptı
2007 yılında MegaTr Hostingi Kuran İzmirli Genc İş adamı ilerdeki yıllarda R10’nu Satın Alarak Ülke Gündeminde Melek Yatırımcı Olarak Uzun yıllar kendisinde sözettirdi.

R10

Yaptığı her açıklamada bilişim hizmetleri sektörüne sürekli yatırım yaptığını dile getiren Coşkun Çetin Milliyetçi Bir kişiliğe sahip ülkesinin menfaatleri doğrultusunda bu yatırımları yaptığını, ve ülkesinin bilişim alanında ileri seviyede portföy oluşturacağına inandığını belirtti.
Alanında uzman webmasterler’den Oluşan R10 Ekibi ise Kendi Aralarında Geliştiriciler, Genel Modöratörler,Kategori Moderatörleri, olarak Üç kısıma ayrılmışlardır, Birde Hukuk Sorumluğunu üstlenen Hukuk danışmanı mevcut . Ve R10 Suan Dünyanın En büyükleri arasında yer edinmiş vaziyette ..

Coşkun Çetin R10

Etiketler
Daha Fazla Göster

Şahsi Fikir

Araştırdıkça Yazan , Yazdıkça Keyif Alan Biriyim. Mili Değerlere Saygılı Olmaya Gayret Gösteren Kişiliğe Sahibim..

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: