Genel

TAŞIT KREDİSİ PAKETİ

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek vasıta (motosiklet dahil)  veya ticari otomobil satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık yüzde 0,49 – yüzde 0,69 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sağlanılıcak.

2.EL ARAÇ ALANLARADA KREDİ

2.el binek otomobil (motosiklet dahil) veya ticari vasıta alacak bireysel/kurumsal vatandaşlara yüzde 0,82 faiz oranı ile otomobil kredisi olanağı sunulacak. En az 6 Ay Ödemesiz toplam azami 60 Ay Vadeli 2. El Binek Otomobil ve Ticari Taşıt Kredilerinde azami limit 150 Bin TL olacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Şahsi Fikir

Araştırdıkça Yazan , Yazdıkça Keyif Alan Biriyim. Mili Değerlere Saygılı Olmaya Gayret Gösteren Kişiliğe Sahibim..

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Saçma sapan 2.el fiyatları adamlar vergi levhasiz filo kurmuş resmen yetkili bakanlik ne iş yapar 6 ay önce 30 bin tlik araçlar olmuş 60 bin tl

  2. Ayrıca bu destek paketi felan Ayrica bir başka saçmalık amaç yastik altını boşaltmak ve milleti borclandirmak önümüz karanlık paranızın cebinizde kalması daha mantıklı hurda ve fais fiyatlı arabalara paranızı yatırmayın ki düşsün piyasa ne garip ki millet saldırıyor böyle bir süreçte hem de allah akil versin..!!!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: