BilimGenelTeknoloji
Trend

Teslanın S Modeli Rakiplerine Fark Atıyor

Ürettiği Elektirikli Otomobil TeslaModel S Türkiye’de Şuan Satılmasada Avrupa Ülkelerinde 2018 Yılında 75bin$ Dolardan Satılmaktaydı

Dogum Yeri Güney Afrika Olan Elon musk Bilindiği Üzere Spacex Uzay Fırlatma İstasyonunun Ceo’su Ve Kurucu Sahibi , X.com ve Paybalın Kurucu Ortaklarından Birçok Projede Yer Alan Musk Son Olarak Nikola Tesladan İlham Alarak Tesla Motors’ Kurdu Türkiye’nin uydusu Ubakusatı Yine Spacex Firmasina Ait Falcon 9 Yörüngeye Bırakmıştı

S Model Teslaya Biraz Daha Yakindan Bakalım

güvenlik

Üstün darbe koruması

Model S, inanılmaz bir darbe koruması için zemine monte edilmiş yüksek dirençli bir yapıya ve pil grubuna sahip mükemmel bir elektrikli araç olarak doğdu.

Güvenlik için tasarlandı

Model S, her yönden koruma sağlayan tamamen elektrikli bir mimari ve yoldaki herhangi bir aracın en düşük devrilme riski göstergelerinden biri ile maksimum güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

  • Önden darbe korumasıÖn ve arkada büyük bir boşluk olduğunda, bir darbe sırasında enerjiyi emen ve dağıtan alanlar yaralanma riskini azaltır.
  • 2 Yan darbe korumasıYüksek mukavemetli orta direk ve enerji emici eşik yapısının kombinasyonu, yolcu ve zemin altındaki pil takımı için olağanüstü koruma sağlar.
  • 3 Çok düşük devrilme riski Platforma monte edilen pil takımının konumu ve ağırlığı çok düşük bir ağırlık merkezi sağlar ve devrilme riskini en aza indirir.

performans

Maksimum hızlanma

Model S, endüstri standartlarını performans ve güvenlik açısından yeniden tanımlıyor. Tesla’nın tam elektrikli güç aktarma organı, dört tekerlekten çekişli Çift Motor, uyarlanabilir havalı süspansiyon ve üstün hızlanma sayesinde tüm hava koşullarında eşsiz performans sunar.

özerklik

İstediğiniz yere gidin

Model S, piyasadaki en iyi özerklik ve tüm dünyada mevcut uygun şarj seçenekleri sayesinde sizi istediğiniz yere götürür.

otomatik pilot

Sürüş geleceği

Autopilot’un gelişmiş güvenlik özellikleri, sürüşün en sıkıcı yönlerinde size yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Sürücü etrafında inşa edildi

Model S, kategorisinde en iyi kargo alanını sunar. En fazla beş yetişkin konaklayabilir ve 17 inçlik geniş bir dokunmatik ekrana sahiptir. Gürültü azaltma için gelişmiş akustik, kayıt stüdyosuna benzer ses dinamikleri yaratırken, standart cam tavan tüm yolcular için geniş bir yaşam deneyimi sunar.

açık havada

Maksimum verimlilik için tasarlandı

Model S, inanılmaz aerodinamik, üstün performans ve tavizsiz estetik ile hız ve dayanıklılığı garanti etmek için tasarlanmıştır. Araca yaklaştığınızda kapı kolları otomatik olarak uzar ve kapandığında gizlenir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Şahsi Fikir

Araştırdıkça Yazan , Yazdıkça Keyif Alan Biriyim. Mili Değerlere Saygılı Olmaya Gayret Gösteren Kişiliğe Sahibim..

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: